Raport z wypożyczeń | Trzy występy Medalików

Trzech zawodników Rakowa Częstochowa zanotowali kolejne występy w zespołach, do których są wypożyczeni. Sprawdźcie najnowszy raport z wypożyczeń.

Remis i 90. minut to weekendowy bilans Deiana Sorescu. Wahadłowy zaliczył kolejny występ w zespole ze stolicy Bukaresztu. FCSB podzieliło się punktami z Universitateą Craiova. Drużyna "Soare" wywalczyła cenny punkt w końcówce, kiedy wdoliczonym czasie Iulian Cristea skierował piłkę do własnej bramki. FCSB umocniło swoją pozycję na trzecim miejscu rumuńskiej SuperLigi.

Podziałem punktów zakończyło się także spotkanie z udziałem Jordana Courtney-Perkinsa. Zespół Australijczyka zremisował z Sydney FC. Brisbane Roar FC prowadziło po golu Nikoli Mileusnić, ale w doliczonym czasie wyrównał Alex Parsons. Nasz obrońca rozegrał 90. minut i został napomniany żółtą kartą.

Chojniczanka z Danielem Szelągowskim w składzie musiała uznać wyższość Chrobrego Głogów. Drużyna z Chojnic przegrała 1:3. "Szeli" przebywał na boisku od pierwszej do czterdziestej piątej minuty. W przerwie w jego miejscu pojawił się boisku Szymon Stróżyński. To drugi występ Szelągowskiego w Chojniczance.

Tym razem na boisku nie pojawił się Pedro Vieira, a Resovia Rzeszów, do której wypożyczony jest Portugalczyk zremisowała 1:1 w wyjazdowym meczu z Sandecją Nowy Sącz.

Stomil Olsztyn z Jakubem Mądrzykiem w składzie rozpocznie ligowe zmagania za tydzień. Pierwszy rywalem zespołu z Warmii będzie Polonia Warszawa. Podobnie sytuacja ma się z Xavierem Dziekońskim. Młody bramkarz przebywa na wypożyczeniu w Garbarni Kraków. Drużyna z Ludwinowa zainauguruje wiosnę od meczu z Pogonią Siedlce. Z kolei wypożyczony do Skry Częstochowa Oskar Krzyżak rehabilituje się po operacji stawu kolanowego.