Raport z wypożyczeń: występy pięciu zawodników

W miniony weekend na boiska wybiegło pięciu zawodników Rakowa wypożyczonych do innych klubów.

We włoskiej Serie B Pordenone Calcio podejmowało u siebie Pescarę. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W 29. minucie Sebastian Musiolik wszedł na boisko za Claudio Morrę.

piątkowym spotkaniu Fortuna 1 Ligi GKS-u Bełchatów zmierzył się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Pojedynek zakończył się porażką GKS-u 1:2. Jakub Bator zagrał od pierwszego gwizdka sędziego spędził na murawie 66 minut.

Pierwszoligowe GKS Jastrzębie przegrało 0:2 na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Jakub Apolinarski rozpoczął mecz w podstawowej jedenastce i został zmieniony w 69. minucie przez Kamila Jadacha.

W drugoligowych rozgrywkach w pełnym wymiarze czasowym wystąpiło dwóch naszych piłkarzy.

W bramce Sokoła Ostróda w meczu z KS Polkowice zagrał Kacper Trelowski, a jego drużyna uległa liderowi rozgrywek 0:1. W 41. minucie Kacper obronił rzut karny wykonywany przez Eryka Sobkowa.

Z kolei w pojedynku Bytovii Bytów ze Zniczem Pruszków padł remis 2:2. W zespole gospodarzy wystąpił Oskar Krzyżak, który w 86 minucie ujrzał żółtą kartkę.