Remis Rakowa II z RKS-em Grodziec

Druga drużyna Rakowa Częstochowa zremisowała 2:2 z RKS-em Grodziec w meczu 24. kolejki Haiz IV ligi. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Karol Mondek i Mateusz Zachara.

Nasz zespół w niedzielne przedpołudnie zmierzył się z 5. drużyną Haiz IV ligi, RKS-em Grodziec. W drużynie "Czerwono-Niebieskich" wystąpiło kilku zawodników z pierwszej drużyny: m.in. Maciej Domański czy Patrick Friday Eze. W pierwszej części gry częstochowianie dwukrotnie pokonali bramkarza rywali. Na listę strzelców wpisali się Karol Mondek, a także Mateusz Zachara. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka - wyrównująca stan meczu. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. Raków II dopisał do swojego dorobku jedno "oczko" i plasuje się na 12. miejscu w Haiz IV lidze. Nasza drużyna jest nadal w kontakcie z zespołai z wyższych miejsc w tabeli, bo do dziewiątego Gwarka Ornontowice traci jedynie cztery punkty. Szansa na zdobycie kolejnych punktów nastąpi w kolejny weekend. Częstochowianie zagrają na wyjeździe z Wartą Zawiercie. 

Raków II Częstochowa - RKS Grodziec 2:2 (2:1)

Raków II: Sztekler - Budnicki, Krzyżak, Chłód, Zębik, Mondek, Domański, Zachara, Pavlas (80. Ślęzak), Apolinarski (68. Bator), Eze

Bramki dla Rakowa II: Karol Mondek i Mateusz Zachara