Remis rezerw Rakowa

W meczu 27. kolejki IV ligi Raków II zremisował na wyjeździe z Górnikiem Piaski 2:2.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli Daniel Rumin i Patryk Misik. Rezerwy Rakowa aktualnie zajmują 11. miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce nasz zespół miał się zmierzyć z Unią Ząbkowice, ale ten zespół wycofał się z rozgrywek. Dlatego podopieczni Dawida Krzętowskiego zagrają dopiero 28 maja z Przyszłością Ciochowice.

Dawid Krzętowski (trener, Raków II): Pierwsza połowa z lekkim wskazaniem na gospodarzy i to oni prowadzili do przerwy 1:0. My zaczęliśmy bardzo ostrożnie i przy agresji Górnika było nam trudno o konstruowanie akcji ofensywnych. W drugiej połowie obraz uległ zmianie, gospodarzom chyba zaczęło brakować sił a my zaczęliśmy stwarzać dobre sytuacje i po golach Rumina i Misika udało nam się wyjść na prowadzenie. Niestety nie "dobilismy" przeciwnika mimo że mieliśmy świetne sytuacje na podwyższenie wyniku i to się zemścilo. Na kilka minut przed końcem straciliśmy gola na wagę 3 punktów. Naszej drużynie należą się jednak brawa za walkę do ostatniego gwizdka i wszyscy szanujemy ten punkt, bo może się on akurat punktem na wagę utrzymania w tej lidze.

Górnik Piaski - RKS Raków II 2:2 (1:0)

Bramki dla Rakowa: Rumin i Misik

Skład: Frątczak, Zębik, Małolepszy, Kowalczyk, Buczkowski, Misik, Bronisławski, Klajnowski (46' Stelmach), Piątek, Wojtyła, Rumin