Remis rezerw Rakowa na koniec roku

W ostatnim meczu Haiz IV ligi w tym roku Raków II zremisował bezbramkowo ze Szczakowianką Jaworzno.

Sobotnia konfrontacja była zaległym spotkaniem 7. kolejki. Obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia gola, jednak do ostatniego gwizdka sędziego nikomu nie udało się pokonać bramkarza rywali. 

Na półmetku rozgrywek nasze rezerwy z dorobkiem 19. punktów plasują się na 11. miejscu. Czerwono-niebiescy zanotowali sześć zwycięstw, raz zremisowali i ośmiokrotnie schodzili z boiska pokonani. Ich bilans bramkowy to 33 strzelone gole oraz 44 stracone. Rozgrywki Haiz IV ligi zostaną wznowione w marcu przyszłego roku. 

Dawid Krzętowski (trener, Raków II): Pierwszą część sezonu zakończyliśmy remisem. Wśród pozytywów należy odnotować to, że chłopcy w końcu zagrali na "zero" z tyłu. Na pewno grę utrudniały nam ciężkie warunki atmosferyczne i grząska murawa. Po słabszej pierwszej połowie, w drugiej wyglądaliśmy już znacznie lepiej. Dziękuję zawodnikom za tę rundę. W drugiej części sezonu chcemy podbudować nasz wynik punktowy i awansować na wyższą lokatę. 

RKS Raków II Częstochowa - Szczakowianka Jaworzno 0:0

Skład Raków II: Górski - Zębik, Olesiński, Małolepszy, Danilczyk, Obodecki, Kurek (75. M. Wójcik), Sośniak, Dzianok, Michnicki (37. Skibiński), Bawolik.