Remis rezerw Rakowa z Polonią Poraj

W meczu 14. kolejki IV ligi Raków II zremisował na wyjeździe z Polonią Poraj 3:3.

Spotkanie rozpoczęło się nie po myśli podopiecznych trenera Dawida Krzętowskiego. Po 17. minutach częstochowianie przegrywali już 0:3. Sygnał do ataku dał w końcówce pierwszej połowy Daniel Rumin, który zdobył bramkę. Po przerwie czerwono-niebiescy doprowadzili do wyrównania za sprawą goli Dawida Kamińskiego i Krzysztofa Małolepszego.

Raków II po 14. meczach zajmuje 13. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 17. punktów. Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie RKS Grodziec. Spotkanie zostanie rozegrane 6 listopada o godzinie 11.00 na boisku przy ulicy Limanowskiego.

Dawid Krzętowski (trener, Raków II): Jeszcze się dobrze mecz nie rozpoczął, a już było 2:0 dla Polonii. Zagraliśmy bardzo słabo pierwszą połowę i najgorsze jest to, że nasz rywal nie grał wybitnego spotkania, a wygrywał 3:0. My za to nie mogliśmy zorganizować się w obronie i mogliśmy stracić więcej bramek. Na szczęście w końcówce pierwszej połowy udało nam się zdobyć gola. Po przerwie zagraliśmy bardzo dobrze i doprowadziliśmy do remisu. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji. Zremisowaliśmy mecz, w którym po 20 minutach byliśmy znokautowani, dlatego naszym zawodnikom należy się za tę drugą połowę dużo słów uznania, bo naprawdę wyszarpali te punkty!

Polonia Poraj - RKS Raków II Częstochowa 3:3 (3:1)