Rezerwy na remis

W meczu 8. kolejki Zina IV ligi Raków II zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Przemszą Siewierz.

Czerwono-niebiescy w tym spotkaniu mieli przynajmniej kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramek, jednak w naszych szeregach brakowało skuteczności i precyzji albo na psoterunku stał golkiper Przemszy. Ekipa z Siewierza nie była nam dłużna i również stwarzała sobie okazje do zdobycia gola. Najlepszą gospodarze mieli w 43. minucie, jednak kapitalną interwencją popisał się Kacper Trelowski, który obronił kąśliwy strzał przy słupju jednego z rywali. 

Częstochowianie z dużą determinacją dążyli do wywiezienia trzech oczek, jednak ta sztuka naszym zawodnikom się ostatecznie nie udała. 

Podopieczni trenera Tomasza Kuźmy po ośmiu rozegranych spotkania zajmują 3. miejsce w tabeli z dorobkiem siedemnastu oczek. W kolejnym spotkaniu czerwono-niebiescy zmierzą się z liderem, Wartą Zawiercie, która ma trzy oczka więcej. Spotkanie Raków II - Warta odbędzie się 20 września o godzinie 12 na boisku bocznym przy ulicy Limanowskiego. 

Przemsza Siewierz - Raków II Częstochowa 0:0 

 

Raków II: Trelowski - Krzyżak, Januszewski, Chłód, Budnicki (70. Głasek), Lenartowski, Oziębała, Danilczyk, Mizgała, Kobyłkiewicz (70. Litwa), Kaczmarek (60. Krysik).