Rezerwy Rakowa remisują na inaugurację.

W pierwszej kolejce IV ligi Raków II zremisował z drugą drużyną Piasta 2:2.

Częstochowianie do przerwy przegrywali 0:2. Jednak po dwóch bramkach Adama Czerkasa udało się doprowadzić do wyrównania. Raków II mógł pokusić się o zwycięstwo, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem.

W 2. kolejce Raków II zmierzy się na własnym boisku z Nadwiślanem Góra.

Piast II -  Raków II  2:2 (2:0)

bramki dla Rakowa: Czerkas x2

Skład:
Kos - Duriska. Małolepszy, Góra, Kmieć, Pałaszewski, Wojtyra, Kamiński, Warchol (70 Obodecki), Rumin (46 Jaworsk)i, Czerkas (82 Sikora).

Dawid Krzętowski (trener, Raków II): Dobry mecz naszej drużyny. Chłopcy wyszarpali remis, a mogliśmy nawet ten mecz wygrać. Głupio straciliśmy bramki i to trochę boli, bo generalnie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, a przegrywaliśmy do przerwy 2:0. Druga połowa to dominacja naszego zespołu i kolejne sytuacje. Dwie udało się wykorzystać. Cieszymy się z punktu. Dziękuję chłopakom za zaangażowanie i za walkę której na boisku było bardzo dużo.