RKS Grodziec - RKS Raków II 0:1 (0:0)

Druga drużyna Rakowa wygrała we wczorajszym spotkaniu z RKS Grodziec 1:0 po bramce Pawła Marchewki w 68 minucie spotkania. Po IV kolejce rezerwy Rakowa zajmują szóste miejsce.

W meczu IV kolejki IV ligi śląskiej druga drużyna Rakowa mierzyła się w meczu wyjazdowym z RKS Grodziec. Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 68 minucie gry, a strzelił go Paweł Marchewka. Jak się okazało była to pierwsza i ostatnia bramka w tym meczu. Zespół gospodarzy miał jednak dwie bardzo dogodne okazje w końcówce spotkania, jednak nie wykorzystali dwóch rzutów karnych, które w znakomitym stylu obronił bramkarz Rakowa, Michał Łatka. Raków wygrał ostatecznie to spotkanie 1:0 i zajmuje obecnie szóstą pozycje w tabeli IV ligi śląskiej.