Robert Graf nowym dyrektorem sportowym Rakowa

1 października Robert Graf rozpocznie pracę w Rakowie. W naszym klubie obejmie stanowisko dyrektora sportowego.

Ostatnio Graf pracował przez dwa lata w Warcie Poznań, z którą jako dyrektor sportowy świętował awans do PKO Ekstraklasy w sezonie 2019/2020. W roli beniaminka zespół z Wielkopolski był jedną z rewelacji w poprzedniej kampanii, którą zakończył na bardzo dobrym 5. miejscu.  

 

Mimo ważnego kontraktu, Raków doszedł do porozumienia z Wartą, na mocy którego Robert Graf będzie mógł dołączyć do naszego klubu już 1 października.  

 

Nowy dyrektor sportowy Rakowa wcześniej był trenerem w juniorskich sekcjach Śląska Wrocław, pracował także w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej oraz w Olimpii Grudziądz, gdzie również pełnił funkcję dyrektora sportowego. 

 

 

Fot: Warta Poznań