ROW Rybnik – Raków 2:4 (1:1)

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Rakowa w tym sezonie stało się faktem! Częstochowianie pokonali Energetyk ROW Rybnik 4:2, a bohaterem meczu został Maciej Gajos, który popisał się hat-trickiem. Przed przerwą do bramki rywali trafił Rafał Czerwiński.
Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Rakowa w tym sezonie stało się faktem! Częstochowianie pokonali Energetyk ROW Rybnik 4:2, a bohaterem meczu został Maciej Gajos, który popisał się hat-trickiem. Przed przerwą do bramki rywali trafił Rafał Czerwiński. Częstochowa, 30. września – godz. 18:00 ENERGETYK ROW RYBNIK – RAKÓW 2:4 (1:1) 1:0 Wieczorek (17, bez asysty) 1:1 R. Czerwiński (38, asysta Napora) 1:2 Gajos (49, asysta R. Czerwińśki) 2:2 Gajewski (75, asysta Jary) 2:3 Gajos (80, z rzutu wolnego) 2:4 Gajos (89, asysta Nocuń) SĘDZIOWAŁ: Zbigniew Zych (Lubelski ZPN). ŻÓŁTE KARTKI: Kasprzak (ROW) – Ł. Kowalczyk (Raków). CZERWONA KARTKA: Cieślak (ROW). WIDZÓW: 1300. ROW: Paś – Jary, Grolik, Wrześniak, Kasprzak – Cieślak, Bonk (72. Gajewski), Wieczorek, Mościcki (58. Szatkowski) – Kostecki, Gładkowski. RAKÓW: Kos – Łysek (46. Werner), Pluta, Hyra, Mastalerz – Ł. Kowalczyk – Napora (75. Orzechowski), Kmieć (88. Nocuń), Gajos – R. Czerwiński, Pląskowski (63. Rokosa).