Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Raków oczami dzieciaków"

To był wyjątkowy Dzień Dziecka! Na stadionie Rakowa przy Limanowskiego 83 rozstrzygnięto II edycję konkursu plastycznego "Raków oczami dzieciaków". Gościem specjalnym był legendarny Piotr Malinowski.

II edycja konkursu plastycznego "Raków oczami dzieciaków" to blisko 50 niesamowitych rysunków. Kapituła konkursowa miała niesamowicie trudne zadanie. Po dłuższym zastanawianiu zdecydowano, że w tym roku każdy otrzyma nagrody ufundowane przez Raków Częstochowa, Stowarzyszenie Kibiców "Wieczny Raków" oraz C.H. "Jagiellończycy". Oprócz tego wyróżniono dziewięć prac plastycznych - po 3 w każdej kategorii wiekowej. 

 

Nie tylko kolorowe rysunki i atrakcyjne nagrody sprawiły, że to był wyjątkowy Dzień Dziecka na Rakowie. 1 czerwca na murawie boiska przy Limanowskiego 83 pojawiło się blisko 50 uczestników konkursu plastycznego. Sportowy anturaż sprawił, że niektórzy z laureatów odebrali nagrody, wykonując przy tym piłkarską cieszynkę.

 

Młodym kibicom Rakowa upominki wręczył legendarny Piotr Malinowski. Już samo spotkanie z "Trzynastym Zawodnikiem" było dla wielu dużym przeżyciem. Po konkursie "Malina" pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za trud włożony w przygotowanie pięknych rysunków i gratulujemy! Do zobaczenia na meczu!

 

Aby obejrzeć fotorelację, kliknij TUTAJ.

 

Organizatorami konkursu "Raków oczami dzieciaków" byli: Raków Częstochowa, Stowarzyszenie Kibiców "Wieczny Raków" oraz C.H. "Jagiellończycy"