Ruch Zdzieszowice – Raków 1:1 (0:1)

Po trzymającym w napięciu do ostatniej sekundy meczu, piłkarze Rakowa zremisowali z Ruchem Zdzieszowice 1:1. Gospodarze zdołali wyrównać w szóstej minucie doliczonego czasu gry. Częstochowianie przypłacili to spotkanie aż dziesięcioma żółtymi i dwiema czerwonymi kartkami.
Po trzymającym w napięciu do ostatniej sekundy meczu, piłkarze Rakowa zremisowali z Ruchem Zdzieszowice 1:1. Gospodarze zdołali wyrównać w szóstej minucie doliczonego czasu gry. Częstochowianie przypłacili to spotkanie aż dziesięcioma żółtymi i dwiema czerwonymi kartkami. Zdzieszowice, 20. kwietnia – godz. 16:00 RUCH ZDZIESZOWICE – RAKÓW 1:1 (0:1) 0:1 Ogłaza (28, bez asysty) 1:1 Hanzel (90) SĘDZIOWAŁ: Dominik Pasek (Legnica). ŻÓŁTE KARTKI: Hałgas, Bachor, Lachowski, Kasprzik (Ruch) – Kmieć, Mastalerz, P. Kowalczyk, Pluta, Balogun, Bezerra, Wróbel, da Silva (Raków). CZERWONE KARTKI: P. Kowalczyk (za dwie żółte), Kmieć (za dwie żółte). WIDZÓW: 100. RUCH: Kasprzik – Kierdal, Bachor, Polak (69. Damrat), Łączek – Sotor (60. Sobik), Kapłon, Szyndzielorz (81. Kampa), Hałgas (56. Kiliński) – Lachowski – Hanzel RAKÓW: Wróbel – Mastalerz (46. Łysek), Pluta, da Silva, P. Kowalczyk – Napora (83. Buczkowski), Ogłaza, Kmieć, Bezerra (67. Góra) – Pląskowski – Balogun. Fot. Krzysztof Bolkowski