Same dobre wieści z Walnego Zebrania

Podczas czwartkowego Walnego Zebrania Członków w klubie z Limanowskiego, przegłosowano uchwałę o przejęciu przez spółkę RKS Raków Częstochowa S.A., sekcji piłki nożnej Klubu Sportowego Raków Częstochowa. Decyzję podjęto jednogłośnie.
Podczas czwartkowego Walnego Zebrania Członków w klubie z Limanowskiego, przegłosowano uchwałę o przejęciu przez spółkę RKS Raków Częstochowa S.A., sekcji piłki nożnej Klubu Sportowego Raków Częstochowa. Decyzję podjęto jednogłośnie. Czwartkowe Walne Zebranie Członków naszego klubu rozpoczęło się w drugim z wyznaczonych z terminów, ze względu na niewystarczającą liczbę członków. Na początku głos zabrał prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk, który poinformował członków o planach na najbliższą przyszłość. Jego słowa napawały optymizmem. – Po trudnym dla nas okresie wreszcie wychodzi słońce – cieszył się Kołaczyk. – Wśród częstochowskiego środowiska biznesowego zawiązała się grupa ludzi, która chce zawiązać spółkę RKS Raków Częstochowa. Mam nadzieję, że wspólnie doprowadzi to nasz klub do sukcesów – dodał prezes. Jednym z warunków powołania spółki akcyjnej RKS Raków Częstochowa było podjęcie uchwały o przekazaniu sekcji piłki nożnej KS Raków Częstochowa do spółki. Podczas czwartkowych obrad, członkowie podjęli decyzję o przejęciu sekcji jednogłośnie. Po zakończeniu głosowania, na sali rozległy się gromkie brawa. Na tym nie zakończyły się jednak dobre wieści. Kołaczyk poinformował także o zaplanowanej na środę konferencji prasowej. W trakcie spotkania z mediami zostanie zaprezentowany sponsor, którego logo będzie widniało na koszulkach piłkarzy. – Dla Rakowa przyszły sezon będzie bardzo ważny i przełomowy. Zagramy o pierwszą szóstkę. A może okaże się, że będziemy czarnym koniem rozgrywek i zagramy o coś więcej? – zastanawiał się trener Rakowa Jerzy Brzęczek.