Sklep w Galerii Jurajskiej otwarty!

Kilka minut przed godziną 15. prezes Rakowa Janusz Żyła i dyrektor Galerii Jurajskiej Roman Bugajczyk oficjalnie otworzyli sklep RKS-u Raków Częstochowa!

- To dla nas historyczna chwila. Otwarcie sklepu dla naszych fanów w tak prestiżowym miejscu to kolejny krok w rozwoju Klubu. Liczymy, że podczas naszej obecności w Galerii Jurajskiej pozyskamy też nowych kibiców. Sama współpraca z Galerią układa się wręcz wzorowo. Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim kibicom, zaproszonym gościom i przedstawicielom mediów za tak liczne przybycie. Widać, że otwarcie tego sklepu to słuszna decyzja. Dziękuję również wszystkim pracownikom naszego Klubu, którzy przyczynili się do jego otwarcia. Wykonali oni naprawdę kapitalną pracę - powiedział prezes RKS-u. 

- Raków i Galeria pasują do siebie. Liczymy na bardzo owocną współpracę i oczywiście zachęcamy do odwiedzania sklepu i całej Galerii Jurajskiej - wtórował dyrektor Roman Bugajczyk

Na otwarciu sklepu zjawiło się wielu kibiców, którzy z chęcią kupowali gadżety w promocyjnych cenach. W sklepie, jak poza nim utworzyła się długa kolejka. Na otwarciu obecni byli także zawodnicy pierwszej drużyny oraz sztab szkoleniowy. 

Sklep Rakowa znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Jurajskiej naprzeciwko sklepu Zara. Czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10-22. Natomiast w niedziele handlowe od 10 do 21. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!