Soczyński pozytywnie oceniony

Testowany od kilkunastu dni Bartosz Soczyński pozostawił po sobie dobre wrażenie i ma szansę na angaż w naszym klubie. Trener Rakowa Jerzy Brzęczek zdradził, że decyzja o przyszłości byłego gracza Jagiellonii Białystok powinna zapaść w ciągu kilku dni.
Testowany od kilkunastu dni Bartosz Soczyński pozostawił po sobie dobre wrażenie i ma szansę na angaż w naszym klubie. Trener Rakowa Jerzy Brzęczek zdradził, że decyzja o przyszłości byłego gracza Jagiellonii Białystok powinna zapaść w ciągu kilku dni. Soczyński pojawił się na treningu częstochowian 13. stycznia. W tym czasie, sztab szkoleniowy Rakowa oceniał umiejętności obrońcy zarówno podczas treningów oraz w trakcie dwóch meczów sparingowych z: Unią Rędziny (5:0) oraz Gwarkiem Tarnowskie Góry (1:0). W obu tych spotkaniach Soczyński zagrał w pełnym wymiarze czasowym. Trener Rakowa Jerzy Brzęczek nie ukrywa, że w rundzie wiosennej chciałby mieć tego piłkarza do dyspozycji. Szkoleniowiec zapewnia, że decyzja o przyszłości byłego gracza Jagiellonii powinna zapaść w ciągu najbliższych kilku dni. – Bartek pozostawił po sobie bardzo pozytywne wrażenie i mam nadzieję, że dojdziemy z nim do porozumienia w sprawie transferu. Po jego zachowaniu widać, że może być wzmocnieniem naszej drużyny, choć prawdziwym sprawdzianem będą dla niego mecze z silniejszymi rywalami – tłumaczy Brzęczek.