Sparing: GKS Tychy – Raków 4:0 (1:0)

Dobra pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy Rakowa w meczu sparingowym z GKS Tychy nie wystarczyła, żeby powalczyć z pierwszoligowcem o korzystny wynik. Po zmianie stron czerwono – niebiescy stracili trzy bramki w ciągu siedmiu minut i przegrali z GKS 0:4.
Dobra pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy Rakowa w meczu sparingowym z GKS Tychy nie wystarczyła, żeby powalczyć z pierwszoligowcem o korzystny wynik. Po zmianie stron czerwono – niebiescy stracili trzy bramki w ciągu siedmiu minut i przegrali z GKS 0:4. GKS TYCHY – RAKÓW 4:0 (1:0) 1:0 (28) 2:0 (63) 3:0 (67) 4:0 (70) RAKÓW: (I połowa) Kos – Pełka, Holik, Mońka, Napora, Kmieć, Diogo, Buczkowski, Świerk, Retlewski, zawodnik testowany. (II połowa) Wróbel – Płatkowski, Holik, Kominiak, Strzelecki, Kowalczyk, Vitinho, Brzęczek, Czerwiński, Socha – Mateus. Fot. Marta Siewior