Sparing: Legia Warszawa – Raków 3:1 (1:0)

Piłkarzom Rakowa zabrakło zaledwie dziesięciu minut, żeby mecz sparingowy z Legią Warszawa zakończył się remisem. Szalę zwycięstwa na korzyść lidera ekstraklasy, przechylił Wladimir Dwaliszwili, który w końcówce spotkania dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
Piłkarzom Rakowa zabrakło zaledwie dziesięciu minut, żeby mecz sparingowy z Legią Warszawa zakończył się remisem. Szalę zwycięstwa na korzyść lidera ekstraklasy, przechylił Wladimir Dwaliszwili, który w końcówce spotkania dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Warszawa, 19. lutego – godz. 13:00 LEGIA WARSZAWA – RAKÓW 3:1 (1:0) 1:0 Bereszyński (10) 1:1 Balogun (48, bez asysty) 2:1 Dwaliszwili (81, z rzutu karnego) 3:1 Dwaliszwili (85) RAKÓW: Kos (46. Stepień, 69. Kos) – Łysek, Soczyński, Góra (46. Górecki), Werner (57. Pluta) – Napora (46. Witczyk), Ogłaza, Ł. Kowalczyk (46. Kmieć), Bezerra (46. Buczkowski) – Balogun (57. Czyż) – R. Czerwiński. Fot. Mateusz Kostrzewa/www.legia.com