Sparing: Raków - Gwarek T.G. 1:0 (0:0)

Piłkarze Rakowa odnieśli drugie sparingowe zwycięstwo tej zimy. Trzy dni po wygranej z Unią Rędziny (5:0), czerwono – niebiescy pokonali Gwarek Tarnowskie Góry 1:0. Bramkę strzelił w drugiej połowie Marcin Czerwiński.
Piłkarze Rakowa odnieśli drugie sparingowe zwycięstwo tej zimy. Trzy dni po wygranej z Unią Rędziny (5:0), czerwono – niebiescy pokonali Gwarek Tarnowskie Góry 1:0. Bramkę strzelił w drugiej połowie Marcin Czerwiński. Częstochowa, 21. stycznia – godz. 11:00 RAKÓW – GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:0 (0:0) 1:0 M. Czerwiński (73, asysta Mońka) RAKÓW: Kos (80. Borek) – Mastalerz, Soczyński, Hyra (46. Walasek), P. Kowalczyk (46. Łysek) – Ł. Kowalczyk, Kmieć (46. Ogłaza) – Witczyk (46. Mońka), Gajos (46. Pląskowski), Napora (46. M. Czerwiński) – R. Czerwiński (46. Rokosa) Fot. Łukasz Kulig