Sparing: Raków II – Zieloni Żarki 2:0 (1:0)

Drugi zespół Rakowa pokonał w meczu sparingowym Zielonych Żarki 2:0. Bramki dla czerwoni –niebieskich zdobyli dwaj piłkarze, którzy dzień wcześniej rywalizowali z pierwszoligową Polonią Bytom (1:0): Łukasz Buczkowski i Przemysław Mońka.
Drugi zespół Rakowa pokonał w meczu sparingowym Zielonych Żarki 2:0. Bramki dla czerwoni –niebieskich zdobyli dwaj piłkarze, którzy dzień wcześniej rywalizowali z pierwszoligową Polonią Bytom (1:0): Łukasz Buczkowski i Przemysław Mońka. Częstochowa (boisko ze sztuczną nawierzchnią), 11. lutego – godz. 13:00 RAKÓW II – ZIELONI ŻARKI 2:0 (1:0) 1:0 Mońka (37, asysta Czyż) 2:0 Buczkowski (83, z rzutu wolnego) RAKÓW II: (I połowa) B. Borek – Porębiński, D. Borek, Jelonek, Jabłko – Mońka, Szymczyk, Wyrzykowski, Wojtysiak (33. Lara) – M. Czerwiński, Czyż. (II połowa) Zieliński – Tomczyk, Szymczyk, Jelonek, Jabłko – Buczkowski, M. Czerwiński (85. Czyż), Karasiński, Lara, Bociąga – Wiktorek.