Spotkanie szkoleniowe klubów filialnych

W czwartek 20 października na obiektach Rakowa Częstochowa odbyły się warsztaty szkoleniowe dla klubów filialnych Akademii Rakowa. Do Częstochowy zjechało ponad 100 trenerów z zaprzyjaźnionych ośrodków.

Projekt Klubów Filialnych wystartował w Akademii Rakowa w 2018 roku. Już w styczniu 2019 r. odbyły się pierwsze warsztaty dla partnerów Akademii. Na dzień dzisiejszy Projekt Klubów Filialnych zrzesza 34 kluby z siedmiu województw. 

 

W środę dla przedstawicieli klubów filialnych zostały przygotowane warsztaty składające się z kilku bloków. Na samym początku odbyło się spotkanie powitalne z Dyrektorem Akademii, Trenerem Głównym oraz trenerem Koordynatorem Projektu Klubów Filialnych. Następnie na naszych gości czekała część stricte dydaktyczna.  

 

Przedstawiciele klubów filialnych uczestniczyli w zajęciach grup szkoleniowych trenerów Kamińskiego (rocznik 2011) i Korbela (rocznik 2013).  Następnie uczestnicy warsztatów odbyli prelekcję z trenerem mentalnym Akademii Rakowa – Mariuszem Mielnickim. Na sam koniec seminarium zaprezentowano gościom projekt Raków PRO, a także przykładowe zajęcia w ramach tego programu. 

 

Warsztaty były bardzo udane i pełne obustronnej wymiany doświadczeń. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie dla naszych partnerów będzie cieszyło się równie dużym zainteresowaniem” – podsumowuje Dawid Krzętowski, Koordynator Projektu Klubów Filialnych.