Spotkanie z Krzysztofem Stępniem przed meczem z Legią

Krzysztof Stępień rozegrał ponad 100 spotkań w Rakowie Częstochowie. Wychowanek Medalików spotka się z kibicami przed meczem z Legią Warszawa.

Raków Częstochowa był pierwszym klubem w karierze Krzysztofa Stępnia. Napastnik został włączony do pierwszej drużyny w sezonie 1992/93, gdy klub grał w II Lidze. Z zespołem Medalików awansował do I Ligi - obecnej Ekstraklasy. Na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce zadebiutował 27 listopada 1994 roku, kiedy to Raków Częstochowa wygrał 2:1 ze Stomilem Olsztyn. Pierwszą bramkę w I Lidze Stępień zdobył z kolei 11 czerwca 1995 roku przeciwko Warcie Poznań.

 

Stępień występował w Rakowie aż do sezonu 1998/99. Później grał jeszcze w Locie Konopiska oraz Victorii Częstochowa. W czerwono-niebieskich barwach wystąpił 108 razy i zdobył 10 goli. Piłkarz ciągle jest związany z klubem. W grudniu zagrał w IX Memoriale im. Zbigniewa Dobosza, w którym to także wpisał się na listę strzelców.

 

Krzysztof Stępień spotka się z kibicami przed meczem z Legią Warszawa. Wychowanek będzie czekał na Was w rogu trybuny B i C od godziny 19:30 do 19:50.