#Spotkanieekstraklasowe | Strefa FanZone przed meczem z Miedzią Legnica

W najbliższy poniedziałek czekają nas kolejne emocje przy Limanowskiego 83. Przed spotkaniem z Miedzią Legnica w godzinach 15:00-17:00 dostępna będzie specjalna strefa FanZone, w której pojawi się wiele atrakcji.

Strefa FanZone wystartuje o godzinie 15:00, a bramy stadionu otwarte zostaną o 16:00. Na strefie FanZone przygotowaliśmy zabawy z udziałem profesjonalnych animatorek, konkurencje zręcznościowe, gry terenowe, zabawy plastyczne, małpi gaj, malowanie twarzy, strefę gastronomiczną oraz główną atrakcję w postaci pokazu rycerskiego, a swój debiut przed kibicami zanotuje rycerz - nasza nowa maskotka. 

 

Strefa będzie otwarta do godziny 17:00. Następne atrakcje dla kibiców i wszystkich grup zorganizowanych odbędą się na stadionie, gdzie dostępne stanowiska malowania twarzy w czerwono-niebieskie barwy. Na poszczególnych sektorach pojawią się także zawodnicy, którzy zapozują do zdjęć i rozdadzą autografy. Każdy z młodych kibiców stanie również przed szansą złapania piłeczki, dzięki której będzie mógł wziąć udział w zaplanowanym w przerwie spotkania konkursie strzeleckim.