Srdjan Plavšić: Wygrana z Legią dodała nam sporo energii

Drużyna Medalików wróciła do treningów i przygotowuje się do najbliższych spotkań. Przed kolejnymi wyzwaniami porozmawialiśmy z Srdjanem Plavšiciem.

Po meczu z Legią rozpoczęła się przerwa na reprezentacje. Był wreszcie czas na kilka dni odpoczynku. Jak spędziłeś ten czas?

 

- To było bardzo przydatne. Pojechałem do domu i spędziłem ten czas z rodziną. Miałem chwilę na odpoczynek. W czwartek wróciłem do Częstochowy oraz treningów. Czuję się dobrze i cieszę się, że zaczynamy już przygotowania do kolejnych meczów. 

 

W ostatnim meczu wygraliśmy z Legią Warszawa. Emocje po tym spotkaniu już opadły. Teraz w Waszych głowach jest już tylko spotkanie z Górnikiem Zabrze?

 

- Mecz z Legią był bardzo dobry. Była świetna atmosfera i wiele emocji. To było bardzo ważne zwycięstwo i ważne trzy punkty dla drużyny, sztabu i kibiców. Teraz mamy czas, by jak najlepiej przygotować się do starcia z Górnikiem Zabrze. 

 

Myślisz, że wygrana w Warszawie sprawiła, że staliśmy się jeszcze mocniejsi i pewniejsi siebie przed kolejnymi wyzwaniami?

 

- Zdecydowanie tak, ponieważ Legia jest silnym zespołem. To zwycięstwo dodało nam dużo energii i pozytywnej atmosfery w szatni przed następnymi meczami. 

 

Po październikowej, a przed listopadową przerwą na reprezentacje rozegramy aż siedem meczów. Jesteście gotowi na to wyzwanie? 

 

- Myślę, że tak. Jesteśmy po kilku dniach przerwy, podczas której wszyscy zawodnicy odpoczęli. Teraz już wszyscy myślimy o kolejnych meczach i się do nich przygotowujemy. Wszystkie spotkania będą bardzo ważne. Mam nadzieję, że zdobędziemy jak najwięcej punktów i odniesiemy wiele zwycięstw.