Środowy mecz rezerw. Rywalem Polonia Łaziska Górne

W środowe popołudnie drugi zespół Rakowa w ramach 30. kolejki Zina IV ligi rozegra wyjazdowy mecz z Polonią Łaziska Górne. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Podopieczni trenera Tomasza Kuźmy pewnie zmierzają po mistrzostwo Zina IV ligi gr. I. Do końca rozgrywek naszej drużynie pozostało do rozegrania pięć kolejek i ewentualny baraż o awans do III ligi. Środowe starcie do łatwych należało na pewno nie będzie, bo Polonia Łaziska Górne zajmuje 6. miejsce w tabeli i patrząc na wyniki, dość dobrze radzi sobie w meczach na własnym stadionie. Ostatnie cztery domowe spotkania zakończyły się zwycięstwem Polonii. Jesienią rezerwy Rakowa w meczu rozegranym na bocznym boisku MSP "Raków" odniosły pewne zwycięstwo 5:0.

 

Początek meczu o godz. 18:00. Wynik na bieżąco będzie można śledzić na naszym klubowym profilu w serwisie Twitter.