Stoelzle Częstochowa na dłużej z Rakowem!

Z radością informujemy, że umowa sponsoringowa pomiędzy naszym Klubem, a Stoelzle Częstochowa została przedłużona o kolejny sezon.

Stoelzle Częstochowa ma ponad 200-letnią tradycję produkcji szkła. Posiada dwa polskie zakłady produkcyjne, przeznaczone do produkcji opakowań ze szkła spirytusowego, miniaturowego i konsumenckiego w białym szkle krzemowym. Mające swoją siedzibę w Częstochowie, polskie przedsiębiorstwo produkujące szkło zostało założone w 1987 roku pod nazwą Paulina. W 2001 roku przyłączyło się do grupy Stoelzle Glass Group i od tego czasu nieustannie się rozwija we wszystkich aspektach produkcji i dekorowania. Firma Stolzle Częstochowa jest wieloletnim partnerem Rakowa Częstochowa.

 

- Stoelzle Częstochowa z Rakowem jest od wielu lat. Pamiętamy walkę w III lidze, w I, a następnie awans do Ekstraklasy. Gdy spotykaliśmy się tuż po mistrzowskim sezonie na zapleczu Ekstraklasy i snuliśmy plany wspólnego rozwoju, wówczas powiedziałem, że kolejny etap, to Mistrzostwo Polski. Dzisiaj klub jest o krok od tego sukcesu. To pokazuje, jak konsekwentnie i mądrze zespół podąża wypracowaną ścieżką rozwoju. W Stoelzle działamy podobnie, spokojnie, w oparciu o ugruntowaną strategię, stąd więc nasze doskonałe zrozumienie i przedłużenie współpracy na kolejny sezonPrezes Zarządu Artur Wołoszyn.

 

- Stoelzle Częstochowa to dla nas bardzo ważny partner z którym współpraca układa się wzorowo. Wiemy, że w Stoelzle pracuje wielu kibiców naszej drużyny, to dla nas wiele znaczy. Cieszymy się, że tak prężnie rozwijająca się firma nadal będzie wspierać Raków w drodze na szczyt - dodała Sylwia Taranek, Key Account Manager Rakowa Częstochowa. 

 

Firmie Stoelzle Częstochowa dziękujemy za zaufanie i wsparcie w ciągłym budowaniu naszego klubu!