Stolzle Częstochowa sponsorem meczu Raków Częstochowa - Korona Kielce

Miło nam poinformować, że sponsorem sobotniego meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Raków Częstochowa zmierzy się z Koroną Kielce, został wieloletni partner "Czerwono-Niebieskich", firma Stolzle Częstochowa.

Grupa Stölzle Glass Group ma ponad 200-letnią tradycję produkcji szkła. Posiada dwa polskie zakłady produkcyjne, przeznaczone do produkcji opakowań ze szkła spirytusowego, miniaturowego i konsumenckiego w białym szkle krzemowym. Mające swoją siedzibę w Częstochowie, polskie przedsiębiorstwo produkujące szkło zostało założone w 1987 roku pod nazwą Paulina. W 2001 roku przyłączyło się do grupy Stölzle Glass Group i od tego czasu nieustannie się rozwija we wszystkich aspektach produkcji i dekorowania.

 

Więcej informacji o firmie Stolzle znajdziecie w TYM miejscu.

 

Zachęcamy do zakupu karnetów na nadchodzącą rundę jesienną 2019. W sprzedaży są także bilety na zbliżający się wielkimi krokami mecz Raków - Korona. Wspierajcie nas w najbliższym spotkaniu, a także przez cały sezon! Zakupów możecie dokonywać w kasach klubowych, sklepie w Galerii Jurajskiej oraz przez Internet (TUTAJ).