Stork AG nowym złotym sponsorem klubu!

W ostatnim czasie Raków Częstochowa zawiązał współpracę z czterema nowymi złotymi sponsorami. Dziś przedstawimy wam sylwetkę trzeciego z nich, firmy Stork AG.

Storkpharm jest firmą specjalizująca się w obrocie produktami farmaceutycznymi, wyrobami medycznymi, suplementami diety i kosmetykami. Firma została stworzona przez doświadczonych profesjonalistów, działających od wielu lat na rynku farmaceutycznym. Celem firmy jest realizowanie ambitnych projektów sprzedażowo-marketingowych i consultingowych kreujących zadowolenie klientów firmy.

Firma Stork AG jest sponsorem Rakowa Częstochowa od wielu lat - była z “Czerwono-Niebieskimi” w najtrudniejszych chwilach, jest także teraz, gdy nasz zespół awansował do LOTTO Ekstraklasy. Profesjonalizm naszego klubu został doceniony przez firmę Stork AG, która podjęła decyzję o dołączeniu do złotych sponsorów naszego klubu. Prezes firmy, Artur Gorzelak, dołączył także do rady nadzorczej Rakowa Częstochowa.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo relacjonującego przebieg podpisania umowy.

- Chcemy dołożyć do tego projektu coś więcej, niż tylko małą cegiełkę. Pragniemy budować obecny Raków, ale i jego przyszłość, by miasto Częstochowa znaczyło więcej na sportowej mapie naszego kraju - powiedział prezes Stork AG, Artur Gorzelak.

Firmie Stork AG dziękujemy za zaufanie i wsparcie w budowie Rakowa Częstochowa, który będzie w stanie pokonać FC Barcelonę na Camp Nou!

Stolzle Częstochowa, Tadex S.C., a także Stork AG dołączyły do grona złotych sponsorów naszego klubu. Ostatniego z nowych partnerów przedstawimy Wam już w niedzielę!