Strefa FanZone przed meczem z Cracovią

Wraca strefa FanZone! Przed sobotnim meczem z Cracovią od godziny 17:00 dostępna będzie specjalna strefa dla wszystkich kibiców Medalików.

W strefie znajdą się czerwono-niebieskie leżaki i punkt gastronomiczny, w którym dostępny będzie między innymi piwo, grill, a także przekąski dla dzieci. 

 

W strefie pojawi się jeden z zawodników Rakowa, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie oraz dostać autograf. Towarzyszyć mu będzie Rycerz Medalik. 

 

Młodsi kibice będą mogli wziąć udział w rozgrzewce sportowej, konkurencjach z piłką, spróbować swoich umiejętności w strzałach na bramkę czy rozegrać mini mecz. W tym samym czasie odbywać się będzie malowanie twarzy. 

  

Strefa będzie otwarta od godziny 17:00 i będzie dostępna dla kibiców do godziny 19:50. 

 

W sprzedaży pozostałe ostatnie bilety na trybunę B, które można nabyć online TUTAJ a także stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej. Sprzedaż prowadzona jest również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20 oraz przy Limanowskiego 83. Szczegóły sprzedaży dostępne są na profilu Stowarzyszenia Kibiców Wieczny Raków na portalu Facebook - TUTAJ.