Strefa FanZone przed meczem z Legią Warszawa

Na niedzielny mecz z Legią Warszawa warto wybrać się wcześniej. Od godziny 14:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone połączona z miasteczkiem forBET.

W strefie znajdą się czerwono-niebieskie leżaki i punkt gastronomiczny, w którym dostępny będzie między innymi grill, a także lody i przekąski dla dzieci. W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe.

 

W miasteczku forBET na kibiców czekać będzie między innymi specjalna bramka celnościowa, piłkarzyki, stanowiska do gry FIFA, konkursy oraz wiele gadżetów naszego sponsora. Gościem specjalnym będzie jeden z naszych zawodników, który rozda karty z autografami. W tym samym czasie odbywać się będzie malowanie twarzy oraz modelowanie balonów.

   

Strefa będzie otwarta od godziny 14:00 i będzie dostępna dla kibiców do godziny 17:30. Dzięki wcześniejszemu przybyciu na stadion unikniecie kolejek przed samym meczem.

 

W sprzedaży wciąż znajdują się dwupaki na niedzielny mecz z Legią oraz kolejny z Radomiakiem Radom. Ich sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online TUTAJ.. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00.