Strefa FanZone przed meczem z Radomiakiem Radom

Przed sobotnim meczem z Radomiakiem Radom od godziny 14:00 dostępna będzie specjalna strefa FanZone dla wszystkich kibiców Medalików.

W strefie znajdą się czerwono-niebieskie leżaki i punkt gastronomiczny, w którym dostępny będzie między innymi grill, a także lody i przekąski dla dzieci. W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe.

 

Młodsi kibice będą mogli wziąć udział w rozgrzewce sportowej, konkurencjach z piłką, spróbować swoich umiejętności w strzałach na bramkę, rozegrać mini mecz oraz pograć w gry planszowe. W tym samym czasie odbywać się będzie malowanie twarzy oraz modelowanie balonów.

 

Kibice, którzy pojawią się w strefie, będą mogli spotkać się z jednym z zawodników Rakowa i otrzymać jego kartę z autografem. 

 

Strefa będzie otwarta od godziny 14:00 i będzie dostępna dla kibiców do godziny 17:20. Dzięki wcześniejszemu przybyciu na stadion unikniecie kolejek przed samym meczem.

 

W sprzedaży pozostałe ostatnie pojedyncze bilety na sobotni mecz. Ich sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online TUTAJ. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00.