Strefa FanZone przed meczem z Wartą Poznań

W najbliższy piątek, 15 lipca przed inauguracyjnym meczem PKO BP Ekstraklasy z Wartą Poznań od godziny 15:00 dostępna będzie specjalna strefa FanZone dla wszystkich kibiców "Medalików".

W strefie znajdą się czerwono-niebieskie leżaki i punkt gastronomiczny, w którym dostępny będzie między innymi grill oraz piwo, a także lody i przekąski dla dzieci. Na młodszych kibiców w godzinach 15:30 - 17:30 czekać będą animacje. Niespodzianką dla wszystkich, którzy pojawią się w strefie FanZone będzie obecność jednego z zawodników pierwszego zespołu. Dodatkowo w głośnikach naszej strefy będzie można usłyszeć przygotowaną przez niego playlistę.

 

Młodych fanów "Medalików" zachęcamy do przygotowania życzeń dla zawodników pierwszej drużyny, które będą mogli wrzucić do specjalnej skrzynki. Niektóre z nich zostaną wyczytane w przerwie spotkania z Wartą Poznań przez spikera. 

 

Strefa będzie otwarta od godziny 15:00 i będzie dostępna dla kibiców do godziny 17:50. Dzięki wcześniejszemu przybyciu na stadion unikniecie kolejek przed samym meczem. 

 

Ponadto od godziny 10:00 do ostatniego kibica otwarty będzie Raków FanStore, w którym znajdziecie najnowsze koszulki meczowe, odzież z kolekcji 4F oraz inne klubowe gadżety. 

 

 

 Do zobaczenia przy #L83!