Strefa FanZone przed meczem ze Stalą Mielec

Przed niedzielnym meczem z PGE FKS Stalą Mielec od godziny 14:00 dostępna będzie specjalna strefa FanZone dla wszystkich kibiców "Medalików".

W strefie znajdą się czerwono-niebieskie leżaki i punkt gastronomiczny, w którym dostępny będzie między innymi grill oraz piwo, a także lody i przekąski dla dzieci. Na młodszych kibiców w godzinach 14:00 - 17:00 czekać będą animacje, między innymi zabawy ruchowe, muzyczne, pokaz baniek oraz gigantyczne gry planszowe.

 

Strefa będzie otwarta od godziny 14:00 i będzie dostępna dla kibiców do godziny 17:20. Dzięki wcześniejszemu przybyciu na stadion unikniecie kolejek przed samym meczem. 

 

Ponadto od godziny 10:00 do ostatniego kibica otwarty będzie Raków FanStore, w którym znajdziecie najnowsze koszulki meczowe, odzież z kolekcji 4F oraz inne klubowe gadżety. 

 

W sprzedaży pozostałe ostatnie pojedyncze bilety na niedzielny mecz. Ich sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online TUTAJ. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00.