Strefa FIFA 18 na Piłkarskiej Gwiazdce

Podczas Piłkarskiej Gwiazdki zostanie uruchomiona strefa FIFA 18, na której odbędą się dwa turnieje. 

Pierwszy turniej będzie skierowany dla amatorów gry w FIFA 18. Zgłoszenia do zawodów należy kierować drogą mailową na adres: [email protected]. W wiadomości należy podać imię i nazwisko, a także numer PESEL. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona. 

Zawody będą odbywać się systemem pucharowym (przegrywający odpada). Pełny regulamin zostanie przedstawiony tuż przed rozpoczęciem zawodów Początek turnieju przewidziany jest na godzinę 14 w strefie FIFA 18 w Hali Sportowej Częstochowa (pierwsze piętro). 

Turniej skierowany jest tylko do osób pełnoletnich.  Dla zwycięzcy przygotowano atrakcyjną nagrodę. 

Z kolei w drugim turnieju, który rozpocznie się po godzinie 16.00 udział wezmą profesjonali zawodnicy. Szczegóły na temat tego turnieju oraz listę startową opublikujemy jutro. 

W strefie FIFA 18 organizowanej przez x-kom oraz Ballistix pojawi się także między innymi znany youtuber PLKD, z którym będzie można zmierzyć się w pojedynku 1 na 1. 

Oczywiście przez cały czas trwania Piłkarskiej Gwiazdki zostaną wydzielone stanowiska, na których będzie można za darmo zagrać w różne gry, w tym oczywiście w FIFA 18.