Strefa gamingowa w Galerii Jurajskiej | Zagraj z mistrzem e-Premier League

Przed meczem z Koroną Kielce czeka nas wirtualna rozgrzewka! W sobotę, 22 października odwiedź Galerię Jurajską i zmierz się w grę FIFA23 z Damianem "damie" Augustyniakiem - mistrzem esportowej Premier League.

22 października przed meczem z Koroną Kielce na kibiców czeka masa atrakcji. Od 10:00 do 15:00 w Galerii Jurajskiej będzie czynna strefa gamingowa, podczas której każdy Medalik będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności na wirtualnej murawie w grze FIFA23, zarówno na PlayStation 5 oraz na komputerach typu G3M4R.

 

Już o 12:00 na kibiców będzie czekał Damian "damie" Augustyniak - profesjonalny gracz FIFA, który będzie reprezentował Raków Częstochowa w rozgrywkach Ekstraklasa Games. "Damie" w marcu 2022 roku grając pod szyldem Norwich City, wygrał ePremierLeague. Kilka miesięcy później znalazł się w kadrze reprezentacji Polski, z którą podczas turnieju FIFAe Nations Cup 2022 wywalczył wicemistrzostwo świata. Ponadto w 2020 roku znalazł się w top 4 na FIFA eCLUB World Cup 2020, reprezentując AS Roma. 

 

Możliwość rywalizacji z czołowym esportowcem oraz wirtualna rozgrywka w grze FIFA23 to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu przed meczem z Koroną Kielce.

 

Strefa gamingowa będzie znajdowała się w centralnym punkcie Galerii Jurajskiej na I pętrze przy windzie (obok sklepów Zara i Empik). 

10:00 - otwarcie strefy

10:30 - 11:30 - rycerz Medalik w strefie gamingowej

12:00 - możliwość rywalizacji z Damianem "damie" Augustyniakiem

15:00 - zamknięcie strefy

 

Piłkarskie emocje przy Limanowskiego 83 rozpoczną się natomiast o godzinie 20:00. Bilety na to spotkanie dostępne są online TUTAJ oraz stacjonarnie w sklepie kibica w Galerii Jurajskiej, Raków FanStore oraz sklepie kibica "MEDALIK" (bilety na trybunę B).