STS gra z Mistrzem Polski

STS – lider rynku bukmacherskiego w Polsce – nawiązał współpracę z Rakowem Częstochowa. W ramach umowy STS został oficjalnym bukmacherem naszego klubu. Umowę zawarto na rok z możliwością przedłużenia.

Kontrakt będzie obowiązywać przez najbliższy sezon. Logo bukmachera pojawi się na m. in. na bandach LED, ściankach sponsorskich oraz innych elementach ekspozycyjnych stadionu przy ul. Limanowskiego. Współpraca obejmie także działania digital (w mediach społecznościowych, na stronie www i newsletterach). STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do kibiców – zarówno online, jak i offline. W ramach umowy STS przysługuje tytuł oficjalnego sponsora oraz oficjalnego bukmachera Medalików.

 

– Kontrakt sponsorski z obecnymi Mistrzami Polski, to to decyzja podjęta w oparciu o nasze doświadczenia i aspiracje. To także kolejny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania rodzimego sportu - mówi Paweł Rabantek, Chief marketing officer w STS. - Jako zaangażowany sponsor, który wielokrotnie w ramach współprac sponsorskich swoimi działaniami wychodzi poza ramy zawartych umów, planujemy także w Częstochowie wspólnie z klubem aktywować kontrakt z korzyścią dla kibiców - dodaje.

 

- Cieszymy się, że jako najlepsza drużyna w kraju nawiązaliśmy współpracę z największą polską firmą bukmacherską. Łączą nas aspiracje do międzynarodowej ekspansji i ciągła chęć rozwoju i dlatego wierzę, że ten nowy rozdział obu organizacji będzie synergiczny a nam pozwoli wznieść klub na jeszcze wyższy poziom sportowy i biznesowy, w efekcie spełniając kolejne marzenia kibiców Rakowa – mówi Piotr Obidziński, prezes zarządu Mistrza Polski.

 

Już przed pierwszym meczem eliminacji Ligi Mistrzów z Florą Tallin, STS przewiduje specjalną akcję promocyjną. Nowi klienci rejestrujący się z dedykowanym kodem, spełniając kilka prostych warunków, mogą otrzymać bonus w postaci 250zł za wygraną Rakowa. Dla obecnych klientów, legalny bukmacher przygotował ofertę z zakładem bez ryzyka oraz dedykowane kursy dla tego spotkania. Ponadto, na rozpoczęcie sezonu Ekstraklasy oraz hitowe starcia w trakcie całego sezonu, Oficjalny Bukmacher Medalików zaplanował promocje z bonusami oraz boosty kursowe na spotkania Mistrzów Polski. 

 

STS aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym  podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma oprócz Rakowa Częstochowa sponsoruje także m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej, Jagiellonię Białystok, Zagłębie Lubin oraz Widzew Łódź.