Święta na Rakowie! 11 grudnia spotkajmy się przy Limanowskiego

Do piłkarskich emocji w naszym domu wrócimy dopiero w lutym, jednak nie chcemy tak długo czekać na spotkanie z Wami. W niedzielę, 11 grudnia zapraszamy Was na Limanowskiego, gdzie wspólnie przeżyjemy "Święta na Rakowie"!

Czas odpowiednio nastroić się na święta, a to najlepiej wyjdzie nam wspólnie z Wami. Dla wszystkich kibiców przygotowaliśmy wiele atrakcji, które sprawią, że nikt nie będzie się nudzić, a niedzielne popołudnie zapamięta na długo. 

 

Tego dnia chcemy otworzyć dla Was miejsca, które w trakcie sezonu dostępne są głównie dla zawodników oraz trenerów. Zaprosimy Was między innymi do budynku klubowego, gdzie będziecie mogli zobaczyć szatnię pierwszej drużyny, salę konferencyjną oraz inne pomieszczenia, które odgrywają ważną rolę w  codziennym życiu klubu. 

 

Podobnie jak przed rokiem razem z najmłodszymi kibicami ubierzemy choinkę, a pomagać nam będzie Święty Mikołaj oraz Rycerz Medalik. Wszyscy będą mogli liczyć na wsparcie strażaków, którzy zawitają do nas swoim służbowym wozem. Dla dzieci przygotowany będzie również kącik plastyczny, gdzie odbędzie się między innymi malowanie twarzy oraz modelowanie balonów. 

 

Wszyscy kibice będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wszystkimi trofeami, które nasza drużyna wywalczyła w kończącym się 2022 roku. Chcemy również razem z Wami nastroić się przed rundą wiosenną i poczuć meczowy klimat, w czym pomoże nam wspólne wykonanie kibicowskich przyśpiewek, które motywują drużynę trenera Marka Papszuna w walce o kolejne zwycięstwa. 

 

Dla wszystkich dostępna będzie strefa gastronomiczna. Otwarty będzie Raków FanStore, a dodatkowo pojawi się stoisko z gadżetami klubu dla wszystkich kibiców, którzy będą chcieli zaopatrzyć się w świąteczne prezenty w czerwono-niebieskich barwach. 

 

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 10:00. Wejście na teren stadionu odbędzie się główną bramą od ulicy Limanowskiego 83 oraz od strony pętli tramwajowej. Impreza potrwa do godziny 14:00. Wstęp wolny!