Świętujemy #NajlepszySezonWHistorii!

Zgodnie z zapowiedziami, w poniedziałek po godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z bohaterami najlepszego sezonu w historii połączone z przejazdem drużyny głównymi ulicami Częstochowy!

Przejazd autokaru rozpocznie się o godzinie 18:00, a o jego trasie poinformujemy wkrótce. Końcowym przystankiem będzie stadion MSP „Raków”, gdzie o godzinie 19:00 zapraszamy na wspólne świętowanie zdobycia wicemistrzostwa i Pucharu Polski. Z uwagi na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne na trybunach zasiądzie ograniczona liczba kibiców. Konieczny będzie też odbiór darmowych biletów, które będą dostępne w kasie biletowej stadionu w niedzielę w godzinach 15:00-18:00. Jedna osoba będzie mogła pobrać maksymalnie dwie wejściówki. Bardzo przepraszamy, ale w związku z obecnymi obostrzeniami nie będziemy mogli wpuścić nikogo, kto nie będzie posiadał wejściówki, dlatego zachęcamy do jak najszybszego jej odebrania.

 

Kibice obecni na stadionie będą mieli okazję podziękować drużynie za wspaniały sezon. Już teraz apelujemy do wszystkich obecnych o stosowanie się do obostrzeń wynikających z pandemii COVID-19, a więc przede wszystkim do zachowywania dystansu społecznego. Wkrótce kolejne informacje.