Tadex nowym złotym sponsorem Rakowa Częstochowa!

Za oknami lato w pełni, a my mamy dla Was kolejną gorącą wiadomość! Do grona złotych sponsorów dołączył nasz wieloletni partner, firma Tadex S.C.

Tadex S.C. to firma zajmująca się produkcją półwyrobów i wyrobów gotowych metodą obróbki metali skrawaniem w technologii CNC. Bogaty park maszynowy, wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy gwarantują wysoką jakość produktów wytwarzanych z myślą nie tylko o krajowym, ale również europejskim rynku. Polityka jakości według najnowszych norm oraz ciągły rozwój umożliwiają produkowanie skomplikowanych detali dla klientów z najbardziej wymagających branż (motoryzacja, artykuły medyczne, artykuły gospodarstwa domowego, hydraulika siłowa).

Stosunki na linii Raków Częstochowa - Tadex od samego początku układają się bardzo dobrze. W kwietniu bieżącego roku firma Tadex została pierwszym sponsorem Akademii Rakowa Częstochowa. Profesjonalizm i ostatnie osiągnięcia naszego klubu zostały docenione przez zarząd firmy Tadex, który zdecydował o zacieśnieniu współpracy z naszym klubem, podejmując decyzję o dołączeniu do grona złotych sponsorów "Czerwono-Niebieskich".

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo relacjonującego przebieg podpisania umowy z Akademią.

Firmie Tadex serdecznie dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się, że nasza kooperacja się rozwija i głęboko wierzymy we wspólne suckesy.

Firmy Stolzle Częstochowa i Tadex S.C. dołączyły do grona złotych sponsorów Rakowa. W tym tygodniu przedstawimy Wam sylwetki jeszcze dwóch nowych złotych partnerów.