To już pewne! Sezon 2020/2021 zakończymy z medalem mistrzostw Polski!

Na cztery mecze przed końcem rozgrywek wiemy już na pewno, że sezon 2020/2021 zakończymy z medalem mistrzostw Polski!

Po zwycięstwie Legii Warszawa z Lechią Gdańsk w 27. kolejce PKO Ekstraklasy stało się jasne, że nasza drużyna zakończy sezon na podium. Do zakonczenia rozgrywek Czerwono-Niebieskim pozostału cztery mecze, w których zmierzą się z Jagiellonią Białystok, Stalą Mielec, Piastem Gliwice i Pogonią Szczecin.

 

Miejsce Rakowa na podium będzie najwyższym w stuletniej historii klubu. Dotychczas była to 8. lokata wywalczona w sezonie 1995/1996.

 

Walkę o jak najwyższe miejsce na podium PKO Ekstraklasy nasza drużyna stoczy z zajmującą pierwsze miejsce Legią Warszawa oraz wiceliderem, Pogonią Szczecin. Natomiast w niedzielę Czerwono-Niebiescy zagrają o kolejny historyczny sukces, czyli zdobycie Pucharu Polski.

 

Przed nami walka o jak najwyższą lokatę. Bądźcie z nami w decydujących momentach tego sezonu!