Tomas Petrasek wraca do treningów!

Tomas Petrasek dostał "zielone światło" na powrót do treningów. 

Przez pierwszy tydzień zawodnik ma trenować indywidualnie, a po tym okresie Czech dołączy do zajęć z drużyną. - To był dla mnie bardzo ciężki czas, kiedy nie mogłem grać w piłkę. Najgorsze już jednak za mną i z niecierpliwością oczekuję powrotu do treningów. Przy okazji chciałbym podziękować klubowi, który bardzo dobrze się mną opiekował. Dziękuję szczególnie trenerowi, całemu sztabowi szkoleniowemu, a także Monice Laurii, która bardzo pomogła mi w całym procesie leczenia. Dziękuję także kibicom za słowa wsparcia. Będę chciał się wszystkim odwdzięczyć na boisku - mówi Tomas. 

Petrasek podczas spotkania w Legnicy z tamtejszą Miedzią (w listopadzie ubiegłego roku) doznał urazu, po którym wdało się zakażenie. Po kilku miesiącach leczenia, w piątek otrzymał zgodę na powrót do treningów! 

Przy okazji powrotu do treningów Tomasa Petraska klub RKS Raków Częstochowa chciałby podziękować profesorowi Krzysztofowi Fickowi i wszystkim pracownikom kliniki Galen za fachową pomoc medyczną, opiekę nad naszym piłkarzem i zaangażowanie. To właśnie ci ludzie przyczynili się do powrotu do zdrowia naszego zawodnika. Dziękujemy!