Tomasz Włodarek oraz Jakub Dziółka w sztabie szkoleniowym Rakowa

Tomasz Włodarek oraz Jakub Dziółka dołączyli do sztabu szkoleniowego Rakowa Częstochowa, w którym będą pełnić funkcję asystenta pierwszego trenera.

Tomasz Włodarek ma za sobą pracę między innymi w roli asystenta trenera w GKS-ie Jastrzębie, Nadwiślanie Góra czy ostatnie GKS-ie Katowice. W swoim CV ma również pracę w roli trenera analityka w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Do sztabu dołącza w roli asystenta trenera Dawida Szwargi.

 

- Jeszcze nie spotkałem się z taką sytuacją, że wchodząc do klubu, znam tak dobrze pierwszego trenera i asystentów. Śledziłem Raków bardzo mocno od dwóch lat. Myślę, że to pomoże mi szybko się tutaj zaklimatyzować i od początku wejść na wysokie obroty. Stawiam przed sobą kilka celów. Na pewno wchodząc do takiej drużyny, jest duża chęć uczestniczenia w codziennym procesie i wygrywania meczów. Pracując w takim sztabie zakładam również, żeby jeszcze bardziej się rozwinąć i stać lepszym trenerem - komentował dołączenie do Rakowa trener Tomasz Włodarek. 

 

 

Jakub Dziółka swoje trenerskie szlify zbierał w MKS-ie Myszków, Skrze Częstochowa czy GKS-ie Katowice. W swoim CV ma również pracę w Cracovii w roli asystenta trenera pierwszej drużyny. Przez ostatnie dwa sezony był pierwszym trenerem częstochowskiej Skry. W przeszłości był zawodnikiem między innymi Polonii Bytom, Zagłębia Sosnowiec czy GKS-u Katowice. 

 

- Wszyscy mamy jasne cele. Chcemy wygrywać każdy mecz. Przed nami spotkania pucharowe i po to tutaj jesteśmy, żeby dobrze przygotować zespół. Chcę się rozwijać, ale też trafiam tutaj po to, żeby dać drużynie i sztabowi swoją wiedzę, którą do tej pory uzyskałem. Myślę, że ja i klub na tym skorzysta - powiedział trener Jakub Dziółka.  

 

 

Witamy w Rakowie i życzymy powodzenia!