Trójka Medalików z kontraktami

Swoje pierwsze umowy z Rakowem Częstochowa parafowało trzech młodych zawodników: Antoni Kociniewski, Kacper Nowakowski i Max Pawłowski.

Rundę jesienną bieżącego sezonu wszyscy trzej piłkarze zaczynali w kadrze Rakowa U-19. Antoni Kociniewski to środkowy obrońca, który ma za sobą powołania na zgrupowania reprezentacji Polski U-15 i U-16. Urodzony 26 marca 2007 r. defensor jesienią był istotnym ogniwem drużyny U-19. 

 

 

 

Kacper Nowakowski to częstochowianin urodzony 19 czerwca 2006 roku. W Rakowie trenuje od 10 lat. Dobra dyspozycja ofensywnego pomocnika i cztery bramki zdobyte w CLJ U-19 zaowocowały przesunięciem do drużyny rezerw, w której zadebiutował na szczeblu III ligi. Przeciwko Lechii Zielona Góra zanotował swoje pierwsze trafienie w seniorskiej piłce.  

 

 

 

Max Pawłowski jest napastnikiem urodzonym 7 stycznia 2006 roku. Do Akademii trafił minionego lata z Legii Warszawa. Reprezentant Polski U-17, z dorobkiem 4 bramek był jesienią najlepszym strzelcem drużyny U-19. W spotkaniu Rakowa II z MKS-em Kluczbork zadebiutował na poziomie III ligi.  

 

 

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy jak największej liczby występów w czerwono-niebieskich barwach!