Trwa odbiór biletów na finał Pucharu!

Trwa wydawanie biletów dla osób, które dokonały zapisu na wyjazd na finał Fortuna Pucharu Polski w dniach 10.04. – 21.04. Od piątku wejściówki będą mogli też odebrać kibice, którzy zapisali się w dniach 22.04. - 26.04. Apelujemy o jak najszybszy odbiór!

Aby odebrać bilet, należy okazać voucher w kasie biletowej stadionu przy ul. Limanowskiego 83. Bilety można odebrać nie tylko dla siebie, ale także dla innych osób, okazując vouchery w formie wydrukowanej lub na urządzeniu mobilnym.

 

W kasach stadionowych bilety mogą odebrać wszyscy kibice, którzy zapisali się na wyjazd. Bilety będzie można odebrać najpóźniej do soboty, 30 kwietnia, do godziny 21:00. Tylko osoby spoza Częstochowy mają możliwość odbioru biletu 2 maja na stadionie PGE Narodowy od godziny 10:00 na specjalnie przygotowanym stanowisku, ale zachęcamy, by zrobić to wcześniej i tym samym uniknąć kolejek w dniu meczu.

 

Kasy biletowe na stadionie otwarte są codziennie w godzinach od 10:00 do 21:00.

 

PAMIĘTAJ! Voucher nie umożliwia wstępu na mecz! Należy go wcześniej wymienić na bilet w kasach stadionu!

 

Przy odbiorze biletu każdy kibic otrzyma koszulkę, smycz, a w przypadku wyboru zorganizowanego transportu, voucher na pociąg lub autokar. Osoby, które przy zapisach wybrały transport własny, a chciałyby dokupić opcję transportu zorganizowanego, zachęcamy do zrobienia tego w kasach przy odbiorze biletu.

 

Każdy kibic, który wybrał opcję transportu własnego, może wykupić miejsce parkingowe na terenie stadionu. W tym celu należy zgłosić się na adres mailowy [email protected], gdzie można otrzymać szczegółowe informacje. Parking będzie dostępny WYŁĄCZNIE dla kibiców, którzy zakupili bilety na trybunę Rakowa.

 

Przypominamy, że organizatorem wyjazdu jest Stowarzyszenie Kibiców "Wieczny Raków". Więcej informacji można znaleźć na fanpage'u: TUTAJ.

 

#WracamyPoSwoje