Trwa odbiór biletów na finał Pucharu Polski!

Trwa wydawanie biletów i koszulek dla kibiców, którzy zapisali się na wyjazd na finał Fortuna Pucharu Polski!

Aby odebrać bilet, należy okazać voucher w kasie biletowej stadionu przy ul. Limanowskiego 83. Bilety można odebrać nie tylko dla siebie, ale także dla innych osób, okazując vouchery w formie wydrukowanej lub na urządzeniu mobilnym.

 

Kasy biletowe na stadionie otwarte będą w piątek (28 kwietnia) od godziny 10:00 do ostatniego kibica. W sobotę, niedzielę i poniedziałek możliwość odbiorów będzie w godzinach 10:00 - 20:00. Przy odbiorze biletu każdy kibic otrzyma koszulkę we wskazanym podczas zapisów rozmiarze. 

 

PAMIĘTAJ! Voucher nie umożliwia wstępu na mecz! Należy go wcześniej wymienić na bilet w kasach stadionu.

 

W kasach stadionowych bilety mogą odebrać wszyscy kibice, którzy zapisali się na wyjazd na górne sektory. Odbiór biletów na dolne sektory prowadzi Stowarzyszenie Kibiców „Wieczny Raków”. TYLKO osoby spoza Częstochowy mają możliwość odbioru biletu 2 maja na stadionie PGE Narodowy na specjalnie przygotowanym stanowisku, ale zachęcamy, by zrobić to wcześniej i tym samym uniknąć kolejek w dniu meczu. Miejsca wpisane na bilecie nie są istotne przy zajmowaniu miejsc.

 

Przypominamy, że istnieje możliwość wykupienia transportu w obie strony z Częstochowy na Stadion Narodowy zorganizowanego przez sponsora klubu, Biuro Podróży „Wesley”. Rezerwacji można dokonać, klikając TUTAJ

 

Każdy kibic, który wybrał opcję transportu własnego, może wykupić miejsce parkingowe dedykowane dla kibiców Rakowa na terenie stadionu (Parking Niebieski). Bilety parkingowe można nabyć online TUTAJ. 

 

#DrogaPoHattrick