Trwa sprzedaż biletów na mecz Raków Częstochowa - FK Sūduva

W czwartek, 29 lipca o godzinie 19:00 na stadionie w Bielsku-Białej rozpocznie się rewanżowy mecz II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA pomiędzy Rakowem Częstochowa a FK Sūduva. Cały czas można nabywać bilety na to arcyważne spotkanie!

W piątek wystartowała sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców. Każda osoba posiadająca karnet może zakupić dodatkowo 3 bilety dla swoich znajomych w cenie biletu dla osób bez karnetu.

 

Sprzedaż prowadzona będzie stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00 - 22:00, w kasie biletowej stadionu MSP „Raków” w godzinach 16:00 – 20:00, a także drogą internetową pod adresem bilety.rakow.com. Nie będzie możliwości zakupu biletu w kasach stadionu w Bielsku-Białej w dniu meczu.

 

Ceny biletów na wszystkie trybuny są jednakowe. Kibic, który zakupi bilet online, zobowiązany jest do jego wydrukowania, aby przejść przez bramkę na stadionie. Ponadto klub nie będzie prowadził sprzedaży na to spotkanie biletów rodzinnych.

 

 

Podobna sytuacja tyczy się biletu na przejazd. Kibic zobowiązany jest do okazania biletu w formie papierowej, wsiadając do autokaru. Cena biletu na przejazd wynosi 1 zł dla posiadaczy karnetów oraz 9 zł dla pozostałych kibiców. Sprzedaż biletów na przejazd autokarami potrwa do środy, 28 lipca do godziny 22:00. 

 

Wyjazd autokaru nastąpi w dniu meczowym o godzinie 15:00. Powrót do Częstochowy odbędzie się 30. minut po zakończeniu spotkania. Szczegółowe informacje odnośnie transportu przedstawimy wkrótce w osobnym komunikacie. 

 

"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz RKS gra!"