Trwa sprzedaż biletów na mecz z FC Astana!

Trwa sprzedaż biletów na mecz II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA, w którym Raków Częstochowa przy Limanowskiego 83 zagra z FC Astana. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 lipca o godzinie 21:00.

Bilety można nabyć online pod adresem BILETY.RAKOW.COM, a także stacjonarnie w sklepie kibica w Galerii Jurajskiej i Raków FanStore przy Limanowskiego 83. Sprzedaż biletów na trybunę B jest prowadzona również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20. 

 

INFORMACJE DLA KIBICÓW POSIADAJĄCYCH KARNET NA RUNDĘ JESIENNĄ:

 

Do dyspozycji kibiców posiadających karnet na rundę jesienną są bilety na miejsca przypasowane do karnetu. Taka możliwość będzie dostępna do poniedziałku (do godziny 23:59), 18 lipca. W przypadku dostępności innych miejsc na trybunach, istnieje możliwość wybrania innego miejsca na stadionie. 

 

INFORMACJE DLA KIBICÓW POSIADAJĄCYCH KARNET CAŁOSEZONOWY:

 

Każdy kibic, który posiada karnet na cały sezon 2022/2023 otrzymuje darmowe wejście na mecz II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy UEFA z FC Astana. Wejściówka na to spotkanie zawarta jest w karnecie i nie trzeba wyrabiać darmowego biletu.

  

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Jurajskiej:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00

 

Godziny otwarcia Raków FanStore przy Limanowskiego 83:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 20:00

 

 

Do zobaczenia przy #L83!