Trwa sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Zabrze

Trwa sprzedaż biletów na mecz 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym zagramy z Górnikiem Zabrze. Emocje przy Limanowskiego 83 zaplanowano na sobotę, 18 lutego o godzinie 17:30.

Wierzymy, że niezwykle emocjonująca runda wiosenna sprawi, że na każdym spotkaniu trybuny wypełnią się po same brzegi, a doping kibiców poniesie zawodników do kolejnych zwycięstw.

 

Bilety na mecz z Górnikiem można nabyć online TUTAJ, a także stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej. Sprzedaż biletów na trybunę B  prowadzona jest również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20 oraz przy Limanowskiego 83. Szczegóły sprzedaży dostępne będą na profilu Stowarzyszenia Kibiców Wieczny Raków na portalu Facebook - TUTAJ.

 

 

Godziny otwarcia Raków FanStore przy Limanowskiego 83:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00

 

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Jurajskiej:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00

 

Godziny otwarcia kas stadionowych:

- sobota (4 lutego) od godziny 10:00

 

Kontakt:

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres: [email protected].

 

Pamiętajcie, że wciąż trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Posiadanie karnetu to gwarancja miejsca na stadionie podczas najważniejszych meczów tego sezonu. Szczegóły: TUTAJ. 

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Górnikiem Zabrze więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. 

 

Do zobaczenia przy #L83!