Trwa sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią

Kup bilet i wspieraj Czerwono-Niebieskich w ostatnim meczu 2021 roku. Trwa sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią Białystok, który odbędzie się już w sobotę, 18 grudnia przy Limanowskiego 83.

Bilety można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00 (od poniedziałku do soboty) oraz kasie biletowej przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 20:00 oraz w sobotę od godziny 9:00 do rozpoczęcia spotkania. 

  

W systemie sprzedaży każdy kibic będzie mógł wybrać bilet dla osoby zaszczepionej lub niezaszczepionej. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 prosimy o zaznaczenie tego faktu w systemie, dzięki czemu dostępnych będzie więcej miejsc na stadionie. Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 sprzedaż biletów jest możliwa do zapełnienia 30% miejsc na stadionie, w co niewliczane są osoby zaszczepione.

 

Ponadto wszystkim posiadaczom karnetów na rundę jesienną oraz cały sezon 2021/2022 przypominamy o możliwości jednorazowej zmiany swojego miejsca na mecze z Jagiellonią. Taka możliwość będzie dostępna do rozpoczęcia spotkania. 

 

 

Ceny na grafice dotyczą biletu na jeden mecz.

 

Do zobaczenia przy #L83!