Trwa sprzedaż biletów na mecz z KAA Gent

W czwartek, 19 sierpnia o godzinie 18:00 na stadionie w Bielsku-Białej rozpocznie się pierwszy mecz IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA pomiędzy Rakowem Częstochowa a belgijskim KAA Gent. Można już nabywać bilety na to ciekawie zapowiadające się spotkanie!

W sobotę wystartowała otwarta sprzedaż wejściówek dla wszystkich kibiców. Każda osoba posiadająca karnet może zakupić dodatkowo 3 bilety dla swoich znajomych w cenie biletu dla osób bez karnetu.

 

Sprzedaż prowadzona jest  stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00 - 22:00, w kasie biletowej stadionu MSP „Raków” od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00 oraz w sobotę w godzinach 09:00 - 19:00, a także drogą internetową pod adresem bilety.rakow.com. Sprzedaż biletów na "młyn" odbywa się w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20. Od poniedziałku, 16 sierpnia jest także możliwość zakupu biletu w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej 20 w godzinach 9:00-19:00, a także drogą internetową pod adresem bilety.tspodbeskidzie.pl.

 

 

Ceny biletów na wszystkie trybuny są jednakowe. Bilet dziecięcy dotyczy dzieci do 13 roku życia. Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz z opiekunem na mecz wejdą bezpłatnie. Klub na to spotkanie nie będzie prowadził sprzedaży biletów rodzinnych. Kibic, który zakupi bilet online, zobowiązany jest do jego wydrukowania, aby przejść przez bramkę na stadionie. 

 

Podobna sytuacja tyczy się biletu na przejazd. Kibic zobowiązany jest do okazania biletu w formie papierowej, wsiadając do autokaru. Cena biletu na przejazd wynosi 1 zł dla posiadaczy karnetów oraz 9 zł dla pozostałych kibiców. Sprzedaż biletów na przejazd autokarami potrwa do środy, 18 sierpnia do godziny 22:00. Wyjazd autokaru nastąpi w dniu meczowym o godzinie 14:00. Powrót do Częstochowy odbędzie się 30. minut po zakończeniu spotkania. 

 

"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz RKS gra!"